WUG Days 2016 – ohlédnutí a materiály

Uplynulý víkend se v Brně konala konference WUG Days 2016, kterou na VUT FIT pořádali kamarádi z brněnského WUGu. Měl jsem příležitost si na této konferenci letos zapřednášet a také nafotit průběh této konference – ostatně právě o obsah se s Vámi chci v tomto postu podělit. Níže tedy naleznete odkaz na slibovaný skript pro vytvoření vlastního testovacího prostředí, který už je v tuto chvíli odladěný a měl by bez problémů fungovat.

Na závěr chci velmi poděkovat organizátorům za skvěle uspořádanou konferenci, která byla nabita spoustou zajímavých přednášek a speakerů. Je vidět, že si na akci dali pořádně záležet a protože je to každým rokem jenom lepší, tak se těším na další ročník! =)

Skript na vytvoření testovacího prostředí Hyper-V 2016: GitHub: Build Hyper-V test LAB – WUG Days 2016

  1. Ahoj,
    skript som musel spustit na 2-krat, lebo zastal na riadku 552 resp. 553 “waitForPSDirect “Hyper-V Node $ClusterNodesCount” -cred $domainCred”, kde $ClusterNodesCount bola prazdna premenna.

Leave a Comment


NOTE - You can use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>